Nasze przedszkole funkcjonuje w dwóch budynkach w Luboniu: I Oddział – ul. Dworcowa 7,

II oddział – ul. Buczka 21D, (wjazd od ul. Skromnej)

Przedszkole zapewnia dzieciom opiekę, wychowanie i edukację w atmosferze radości, akceptacji i bezpieczeństwa. Rozpoznaje i zaspakaja potrzeby oraz rozwija indywidualne możliwości, zainteresowania i zdolności wychowanków. Przedszkole wspiera działania wychowawcze rodziców i przygotowuje dzieci do podjęcia nauki w szkole.

Przedszkole na ul. Dworcowej 7 składa się z 3 sal przedszkolnych. Sale są przestronne, kolorowe i dobrze wyposażone w środki, które pozwalają na realizację założeń koncepcji, przyjętych programów i projektów edukacyjnych. Priorytetem jest tworzenie bezpiecznych warunków zabawy i nauki dzieci.

Przedszkole na ul. Buczka 21D składa się z 4 sal przedszkolnych. Sale są przestronne, kolorowe i dobrze wyposażone w środki, które pozwalają na realizację założeń koncepcji, przyjętych programów i projektów edukacyjnych. Priorytetem jest tworzenie bezpiecznych warunków zabawy i nauki dzieci.

Przedszkole  zatrudnia  kadrę o wysokich kwalifikacjach i kompetencjach, zatrudnia specjalistę w zakresie logopedii. Dąży do poszerzenia uprawnień specjalistycznych w innych zakresach.

KATALOG UROCZYSTOŚCI:

• Pasowanie na Przedszkolaka
  • Wigilia
  • Wielkanocny Zajączek
  • Pierwszy Dzień Wiosny
  • Święto Rodziny
  • i wiele innych wynikających z rocznego planu pracy przedszkola

NASZ ABSOLWENT

• posiada wiedzę i umiejętności określone w podstawie programowej,
  • jest samodzielny, aktywny ruchowo,
  • troszczy się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo,
  • ma świadomość własnej tożsamości,